Окупанти хочуть за будь-яку ціну взяти Авдіївку в кільце і вийти на адмінкордони Донецької області — український військовий

Російські окупанти хочуть за будь-яку ціну взяти Авдіївку в кільце і вийти на адміністративні кордони Донецької області.

Українські військовослужбовці проїжджають повз палаючу машину (Фото:Radio Free Europe/Radio Liberty/Serhii Nuzhnenko via REUTERS)

Про це повідомив офіцер 59-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ імені Якова Гандзюка Сергій Цехоцький у п’ятницю, 8 грудня.

За його словами, за цю війну такої інтенсивної боїв не було.

«Це видно, що за будь-яку ціну взяти Авдіївку в кільце, вийти на адміністративні кордони Донецької області — це в них дуже велика мета. Тому гонять всіх.

Ми знаємо, що дуже велика кількість їх відмовляється йти в атаки і штурми. Вони їх погрозами, залякуваннями, шантажем кидають. Вони йдуть, гинуть, але все одно йдуть», — сказав він в ефірі телемарафону.

Військовий зазначив, що окупанти за будь-яку ціну намагаються виконати задачі, які перед ними поставив їхній недопрезидент.

Цехоцький каже, що противник здійснює дуже інтенсивні штурмові дії.

«Незважаючи на погодні умови — сніг, невеличкий мороз, всім холодно, але вони і вночі, і вдень дуже активно штурмують. Дуже активно застосовується велика кількість їхніх безпілотних апаратів різного калібру, зокрема камікадзе Ланцети. Постійно в небі висять розвідувальні Орлани», — сказав він.

22 ноября представитель Объединенного пресс-центра Сил обороны Таврического направления Александр Штупун сообщил, что оккупанты пытались штурмовать Авдеевку, бросив на город несколько механизированных колонн, но потеряли 80% техники.

Ранее Штупун сообщал, что Россия резко увеличила количество штурмовых действий под Авдеевкой.

Главнокомандующий ВСУ Валерий Залужный говорил, что за месяц активных штурмов Авдеевки в Донецкой области страна-агрессор РФ потеряла около 10 тысяч военных.

По словам президента Владимира Зеленского, оккупанты теряют под Авдеевкой солдат и технику «быстрее и масштабнее, чем, в частности, под Бахмутом».

Новини Великої Угорщини в світі