Окупаційна влада Херсонщини збільшили розмір пенсії на 133 рублі та підняли «пенсійний вік»

Окупаційна влада Херсонщини в своєму телеграм-каналі повідомили про нові «досягнення», що стосуються пенсіонерів.

Пенсіонери на тимчасово окупованій території

З 1 січня на тимчасово окупованій частині Херсонської області «очікується» зростання страхових пенсій непрацюючих пенсіонерів на 7,5%.

Також псевдочиновники рапортують про індексацію виплат через збільшення на 7,5% вартості «пенсійного коефіцієнту» та «фіксованої виплати», з яких складається страхова пенсія.

І за цим всім покращенням криються цифри, про які також не забули окупанти.

«Коефіцієнт складе 133,05 рублі. Розмір фіксованої виплати до пенсії збільшиться до 8134,88 рублів», — заявили в окупаційній адміністрації.

Але псевдочиновники забули зазначити, що до літа минулого року пенсіонери отримували по 10 тисяч російських рублів. А вже у жовтні окупанти повідомили про розмір фіксованої пенсії на рівні 7567 «дерев’яних».

Пов’язано це зменшення з переходом на стандарти згідно з російським так званим законодавством. Тепер пенсіонери на тимчасово окупованій території мають «радіти» таким надбавкам від гауляйтерів та кремля.

Особливо ті, які платять на безкоштовне вугілля, яке їм пообіцяли окупанти на опалювальний сезон.

На цьому «турбота» псевдочиновників про пенсіонерів не обмежилася. Так звана адміністрація заявила про збільшення пенсійного віку, назвавши це «зміною віку виходу на пенсію по старості». Тепер жінки будуть отримувати виплати від ворожої держави з 58 років (раніше було з 55), а чоловіки — з 63 років (було з 60-ти).

Війна вбила в Херсонській області відпочинок на Азовському морі на Арабатській стрілці — курорти Генічеського району під окупацією росіян знищені на роки вперед

Нагадаємо, що на ТОТ Херсонщини окупаційна влада заявила про видачу безкоштовного вугілля для кожного домоволодіння з пічним опаленням. Однак, паливо можуть отримати лише власники російських паспортів, заплативши за зважування, завантаження та доставку.