На правобережжі Херсонщини будують другу лінію оборони

Очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін заявив про створення другої лінії оборони на правобережній частині області. 

За його словами, в регіоні працюють над зміцненням оборони, будують фортифікації, облаштовують опорні пункти та споруджують укріплення.

«Наразі ми підійшли до наступного етапу – облаштування другої лінії оборони. Подібні заходи проводиться в усіх прифронтових регіонах, не лише на Херсонщині. Однак чомусь більшість цивільного населення сприймає облаштування другої лінії оборони як зраду і здачу позицій. Хочу запевнити, що жодних причин для паніки немає. Наші відважні воїни міцно стоять на захисті Херсонщини та всієї країни. У цьому можете не сумніватися», — підкреслив начальник ОВА.

Варто додати, що у 2024 році обласна військова адміністрація запланувала 543 млн гривень на будівництво військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд. Відповідні цифри містяться у програмі забезпечення оборонних заходів і надання допомоги військовим частинам (установам) та підрозділам територіальної оборони у Херсонській області на 2023 – 2027 роки.

Також цього року на придбання безпілотників з місцевих бюджетів виділять 20 млн гривень. Загалом на фінансування цієї програми про оборонні заходи на 2023-2027 роки в обласному бюджеті передбачено 958 млн грн.

Новини Голосіївського району Київа