У РНБО розповіли, що саме може змусити РФ швидше шукати вихід із війни

Повна або часткова ліквідація Чорноморського флоту РФ могла б значно прискорити пошук країною-агресором виходу з війни.

Величезні втрати російської армії під час вторгнення в Україну — це те що може змусити путіна прискорити пошук виходу з російсько-української війни

Про це заявив у своєму блозі на «УП» секретар Ради національної оборони України Олексій Данилов.

«Наприклад, повна або часткова ліквідація російського військового чорноморського флоту, що є вирішуваним завданням, повинна значно прискорити процеси на росії пошуку виходу з розв’язаної війни.

Це могла б бути хороша демонстрація відсутності можливостей у російської армії адекватної протидії західним технологіям, що малювало б подальших подій», -написав Данілов.

На його думку, практика дозування у наданні Україні військової допомоги через побоювання, щоб не викликати роздратування Путіна і не провокувати росію до подальшої ескалації, є хибною в основі.

«Відмова чи зволікання з передачею українським Збройним силам сучасного озброєння – це пряме заохочення Кремля до подальшої війни, а не навпаки.

Чим буде переконливішою для Росії перевага західної зброї в руках українців на суші, морі, у повітрі, тим ближчими будуть досягнення наших стратегічних цілей , які збігаються з цілями та цінностями демократичного світу», — наголосив Данилов.