Буданов оновив прогнози щодо деокупації Криму

Попередні прогнози розвідки щодо деокупації Криму не справдилися, проте Україна цілеспрямовано продовжує йти до своєї мети.

Керівник ГУР Міноборони України Кирило Буданов оновив прогноз по звільненню Крима

Про це повідомив керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв’ю Радіо Свобода «Крим.Реалії».

«Так, випали із графіка. Так, на жаль, треба визнати, що події розвиваються повільніше, ніж мають бути за всіма розрахунками. Але є те, що маємо.

Але якщо подивитися на Крим і на той рівень бойових дій, які відбуваються на території півострова, то ви зрозумієте, що нема з чим порівнювати порівняно з 2022 роком.

Я вже не говорю про період з 2014 по 2022 рік. Тобто ми йдемо до мети. Так, повільніше, ніж хотілося, повільніше, ніж розраховували, але йдемо», — наголосив він.

Буданов зазначив, що прогнози розвідки базуються на фактах, цифрах, ході подій, на прогнозах за показниками економіки, військових і так далі.

«Проте є ще реальність, яка відбувається, як то кажуть, на полі бою. Реальність на полі бою виявилася менш інтенсивною, ніж сподівалися на той момент», — додав керівник ГУР.

Спецоперація ГУР в Криму
У четвер, 24 серпня, в окупованому Криму пройшла спецоперація Головного управління розвідки Міністерства оборони України за підтримки Військово-морських сил. Спецпідрозділи на плавзасобах висадились на берег в районі населених пунктів Оленівка і Маяк.

За даними ГУР, під час виконання завдання українські оборонці вступили в боєзіткнення з підрозділами окупанта. В результаті противник зазнав втрат серед особового складу, знищено ворожу техніку. Також в українському Криму знову замайорів державний прапор.

Зокрема, окупаційна адміністрація Криму не коментує події, попри масові звернення місцевих жителів. Єдине повідомлення стосується начебто «знищення боєприпасів за встановленим графіком».